Kaskaderka konna

Zamierzasz nakręcić film z udziałem koni? Przeczytaj o naszych usługach! Nasza grupa kaskaderów konnych specjalizuje się w realizacji najbardziej widowiskowych i wymagających ujęć na planie filmowym. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mamy doświadczenie także w realizacji scen batalistycznych z udziałem dużej liczby zwierząt.
 

Kaskaderka konna w Twojej produkcji – co oferujemy?

 
Dysponujemy szeroką grupą wykwalifikowanych kaskaderów i koordynatorów, którzy dzięki swojej pasji i wiedzy merytorycznej udoskonalą Twoją produkcję. Widowiskowe wyczyny z udziałem koni to nierozłączny element wielu filmów. Grupa kaskaderska bierze jednak udział również w spotach reklamowych oraz programach telewizyjnych. 
 
Kaskaderzy na koniach na planie filmowym
 
Nasi kaskaderzy pracujący na koniach mają niezbędną wiedzę i posiadają odpowiedni sprzęt do pracy w otoczeniu błysków, wybuchów, dymu i ognia. Pracujemy ze specjalnymi rekwizytami, takimi jak broń palna czy łuki. Czeka Cię realizacja sceny batalistycznej? Doskonale wiemy, jak przygotować się do tego typu nagrań.
 
Wierzchowce mogą być dosiadane nawet przez mniej doświadczonych aktorów i aktorki. Gwarantujemy kaskaderkę konną bezpieczną dla każdego, kto znajduje się na planie. Stosujemy wysokiej jakości sprzęt ochronny, dzięki któremu zapobiegniemy ewentualnym urazom.
 

Jak wygląda praca z końmi na planie?

 
Kręcenie scen z udziałem zwierząt wymaga dobrego przygotowania i fachowej wiedzy. Tylko wtedy masz gwarancję, że wszystko przebiegnie bezpiecznie i bezproblemowo. Dla nas koń to nie tylko zwierzę, ale przede wszystkim partner i przyjaciel. Dlatego dbamy o to, aby podczas pracy spełnić jego wszystkie potrzeby.
 
Przykładamy wszelkich starań, aby nasze konie były zdrowe i szczęśliwe. Przygotowujemy je do każdej sceny z dużą starannością i cierpliwością. Uwzględniamy ich indywidualne cechy. Zawsze sprawdzamy warunki otoczenia, podłoże i oświetlenie. W ten sposób chronimy zwierzęta przed stresem. Dokładamy wszelkich starań, aby czuły się komfortowo i były traktowane z troską i szacunkiem. Są przyzwyczajone do oświetlenia, efektów pirotechnicznych i kamer.
 
Ponadto stosujemy się do wszelkich norm i zasad dotyczących udziału zwierząt w produkcjach filmowych. Zapewniamy bezpieczne i higieniczne warunki zarówno koniom, jak i kaskaderom oraz pozostałym pracownikom.
 
Konie na planie filmowym
 

Dlaczego warto zatrudnić naszą grupę kaskaderów konnych?

 
Zależy Ci na fachowej produkcji? Jako firma, która działa w kaskaderce konnej i nie tylko już od 1999 roku, mamy świetnie wyszkolony zespół, który wie, jak pracować na planach filmowych.
 
Kaskaderka konna to nie tylko wysokie umiejętności jeździeckie. Nasi kaskaderzy dzięki dużej wiedzy merytorycznej i doświadczeniu świetnie dogadują się z członkami ekip filmowych i wpasowują w klimat produkcji.
 
Naszych kaskaderów konnych, a także aktorów i aktorki przygotowujemy w firmowym ośrodku jeździeckim. Tam uczymy się przewidywac możliwe problemy i reagować na rozmaite sytuacje, które mogą przydarzyć się na planie. Dzięki temu sprostamy każdemu wyzwaniu.