Symulacje wypadków samochodowych

Szybka jazda, dachowanie, auto wykonujące akrobacje w powietrzu... Nic nie wzbudza takich emocji jak dobrze nakręcony film akcji. Pozorujemy ekstremalne wypadki samochodowe i pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagający scenariusz. Dysponujemy narzędziami do tworzenia realistycznych symulacji, w tym pojazdami zdalnie sterowanymi. Profesjonalny kaskader wykazuje się zarówno imponującą sprawnością fizyczną, jak i zdolnościami aktorskimi. Nie jest mu obca precyzyjna jazda motocyklem i kierowanie szybkimi autami sportowymi. Zapoznaj się z naszą ofertą i stwórz film, który na długo pozostanie w pamięci widzów.
 

Ekstremalne wypadki samochodowe w filmach

 
W swojej działalności stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy w stanie odgrywać sceny ekstremalne. Jako pierwsza firma kaskaderska w Polsce wykorzystywaliśmy pojazdy sterowane zdalnie, dzięki czemu nagrywamy wypadki samochodowe bez narażenia zdrowia i życia kaskadera wcielającego się w kierowcę samochodu lub motocykla. W symulacjach uczestniczą też aktorzy, którzy na przykład odgrywają rolę pasażerów, świadków zdarzenia, poszkodowanych. Planujemy wszystko w taki sposób, by mimo ekstremalnego charakteru wypadku, osoby przebywające na planie były bezpieczne. W przypadku potrąceń wykorzystujemy doświadczonych kaskaderów, którzy umiejętnie lądują za autem i wcielają się w rolę ofiary. Symulowaliśmy szybką jazdę różnymi środkami transportu, w tym motocyklem, samochodami nowymi i stylizowanymi na historyczne.
 
Symulacja wypadku samochodowego może przebiegać w różny sposób. Oferujemy między innymi pozorowanie dachowania, gwałtowne zderzenia pojazdów, potrącenie człowieka przy dużej prędkości, kolizję podczas precyzyjnej jazdy motocyklem. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i posiadamy wykwalifikowaną kadrę kaskaderów do filmu, dzięki czemu realizowane przez nas materiały są niezwykle realistyczne i w pełni zgodne z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy kreatywne podejście i jesteśmy otwarci na różne pomysły reżyserów i scenarzystów.
 

Doświadczony kaskader samochodowy

 
Każdy plan filmowy jest inny. Kaskader samochodowy musi dobrze ocenić techniczne warunki terenu, na jakim się znajduje i precyzyjnie podążać za scenariuszem ekstremalnej symulacji wypadku. Do odegrania scen dachowania lub akrobacji motocykla wykorzystujemy na przykład specjalistyczne rampy. Ukrywamy je za fragmentami scenografii, takimi jak inne pojazdy, stosy drewna, pagórki lub góry piachu na placu budowy. Stosowane przy symulacjach konstrukcje techniczne są niedostrzegalne dla widza. Właśnie dlatego filmy z wypadkami samochodowymi wzbudzają taki podziw. Oglądający je ludzie zastanawiają się, jak można nakręcić je tak precyzyjnie i realistycznie. Inną techniką odwzorowania jazdy zakończonej dachowaniem jest podbijanie pojazdu za pomocą tłoka generującego wysokie ciśnienie.
 
Kaskader odpowiedzialny za ekstremalną jazdę motocyklem lub samochodem ma do dyspozycji profesjonalne wyposażenie ochronne. Posiadamy między innymi atestowane pasy, specjalistyczne fotele rajdowe, kaski. Pracownicy firmy kaskaderskiej przechodzą liczne szkolenia i treningi, w czasie których nabierają wprawy w obsłudze systemów pneumatycznych i ramp do dachowania. Ekstremalne wypadki samochodowe w filmach wiążą się na przykład z symulacjami pościgów motocykli, gdzie szczególnie ważne jest precyzyjne kierowanie środkiem transportu i pewność wykonywanych ruchów.
 

Szybka jazda samochodem i motocyklem

 
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług? Obejrzyj przykładowe sceny filmów, w których brali udział nasi kaskaderzy. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a pomożemy Ci zrealizować symulację ekstremalnego wypadku samochodowego w każdych warunkach. Współpracę rozpoczniemy od precyzyjnego planowania akcji. Szybka jazda motocyklem i autem to nasza specjalność. Zaufaj doświadczonej firmie kaskaderskiej i nakręć emocjonujący film z dynamicznymi zdarzeniami drogowymi, takimi jak dachowanie, kolizje, pościgi i potrącenia.